Вернуться   TUCSON Club UA > TUCSON Club UA - география > Львов > Львов - СТО-АЗС

Важная информация

Рекламные ссылки:

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 07.07.2009, 17:30   #1
Korvin
Постоялец
 
Аватар для Korvin
 
Регистрация: 19.10.2007
Адрес: Львів
Возраст: 46
Авто: Tucson 2.0 4WD AT
Сообщений: 108
Сказал(а) спасибо: 5
Поблагодарили 11 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию Дністер переніс офіційний сервіс на Чорновола.

Раніше завжди їздив до них в Рясне. Сьогодні вранці передзвонили і попередили що більше гарантійні авто там не обслуговуються - треба їхати на Чорновола. Трохи прикро - всіх майстрів вже знаю, приймають без запису... Вирішив заїхати записатись.
Отож враження - зайшов на сервіс, п'ять хвилин слухав як майстри спирт переганяють (аж самому цікаво стало ), потім зміг відволікти одного з працівників. Як виявилось ТО-40 для мого авто коштує десь 1600грн. Попросив роздруківку робіт - ціна одразу впала (як виявляється свічки міняти не треба). На моє запитання чому треба міняти паливний фільтр (адже виробник рекомендує міняти на 40тис а я вже міняв на 30) - відповіли що так буде безпечніше, дуже вже бензин поганий і взагалі треба міняти кожних ..... 10 тис. (бо він так на своїх жигулях міняє!!!!!!) і "на семінарі Хюндая сказали".
Окремим рядком (який мені дуже сподобався) - перевірка шарнірів та шліцьових валів карданого валу (і скількись там масла для змащування кардану). І це на моноприводі!!!!!!!
Далі - в двигун йде 3,5л масла, в рахунку - 4 (а лиють з бочки) і теж їм так "Хюндай сказав"!!!

Іншими словами я в шоці тупий розвод на рівному місці. А такий хороший сервіс був ! В Рясному - чотири підйомники, окремо розвал, покраска, електрика... А тут - два підйомника.

Отож вибір в мене простий - або їхати на Богданівську (Автохолдинг) або злітати з гарантії. На автохолдинг їхати не хочу - дуже вже паскудно працюють, масло невідомо яке лиють, нарядів не дають....
Мабуть прийдеться злітати з гарантії (і вийде мені ТО гривень в 500-600).

Є питання - що міняли по гарантії в Тушканах після 2 років/40 тисяч по гарантії (наскільки я розумію - на гарантії залишились лише двигун/коробка/комп) ?
Korvin вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Рекламные ссылки:


Текущее время: 23:45. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!
Время генерации страницы 0.31993 секунды с 10 запросами