Показать сообщение отдельно
Старый 14.12.2018, 18:46   #13
Колесик
Аксакал
 
Аватар для Колесик
 
Регистрация: 28.01.2009
Адрес: Кропивницький
Возраст: 59
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi
Сообщений: 2,561
Сказал(а) спасибо: 2,167
Поблагодарили 908 раз(а) в 440 сообщениях
По умолчанию Відповідь: Самоблок заднего моста

Свого часу повертався на шкода А-5 2FSI з відрядження (Карпати) додому в тоді ще Кіровоград і я потрапив в страшну снігову хуртовину і хоч А-5 досить таки пристойна машина з всіма антибуксами і все таке про те в снігу більше 20 см виявилась паралізованою ,Це я до того що коли ми стояли в пробці нас по узбіччю досить таки прутко об'їзджали всілякі ниви паркетники джипики і я тоді собі дав обіцянку ,як що колись буду купувати нову машину то це 100 відсотково буде повний привід!! тому натупною машиною був тушканчик!!! ,звісно шо порівняно з шкодою А-5 і мициком ланцером -9 тузик був просто ТАНКОМ!!! (у мене був дизель 2008 р в) але думаю самоблок заднього мосту тузику зовсім би не завадив!!!! тим більше що в його "родині" таганрозька сантафе-1 сходила з конвеєру з самоблоком ( L.S.D.) .Наразі експлуатую санта фе 2.2 197 к с 4WD АКПП можливо це інтуітивно але проходимість в снігу не гірша тушки!! , можливо даже краща по снігу пре як бульдозер тяги більш ніж достатньо!! але думаю що самоблок теж не був би зайвим!! хоча псевдоблокіровка в вигляді ESP теж непогано справляється.
Колесик вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.13246 секунды с 10 запросами