Показать сообщение отдельно
Старый 06.10.2019, 21:02   #30
VIC
Админ
0001
 
Аватар для VIC
 
Регистрация: 20.01.2008
Адрес: Київ
Возраст: 57
Авто: Тойота
Сообщений: 27,196
Сказал(а) спасибо: 3,286
Поблагодарили 6,799 раз(а) в 3,904 сообщениях
По умолчанию Re: температура двигателя

Цитата:
Сообщение от sergio1965 Посмотреть сообщение
Так, є такі місця, але якісне мастило має витримувати ці високі температури і забезпечувати міцну мастильну плівку, яка б не давала металу контактувати один з іншим і відводила б від поверхонь тепло без коксування. До того ж, чим нижча температура ОР, тим нижчою мала б бути і температура мастила і менший ризик його коксування.

Я ж маю на увазі, що при більш високій робочій температурі ОР збільшується і загальна температура двигуна та підкапотного простору, що в свою чергу підвищує температуру вхідного повітря, яке стає розрідженішим і легшим, що в свою чергу погіршує масове наповнення циліндрів. Як результат - зменшення ККД двигуна. Я, наприклад, вже давно від'єднав підігрів дросельного патрубка щоб дещо зменшити температуру впускного повітря. При їзді по заміських шосе це, думаю, дає досить невеличку перевагу, а ось при їзді містом в теплу і, особливо, спекотну погоду, це дає більш відчутний результат. Чомусь же в інжекторних двигунах забір повітря йде не з підкапотного простору, як у карбюраторних двигунах, а із зовні, де повітря мінімум в 2 рази холодніше. До речі, ще колись в автомобілі "Москвич -2140" забір повітря влітку здійснювався біля фори головного світла.
Висока температура потрібна для випаровування паливного аерозолю, інакше потрібне надлишкове збагачення суміші, тобто збільшення частки палива, інша річ коли безпосереднє впорскування, там є можливість ставити проміжний охолоджувач повітря

☆VIC☆
__________________
Найрозумніша відповідь на дурне питання - мовчання

* *
VIC вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.55442 секунды с 10 запросами