Показать сообщение отдельно
Старый 24.08.2022, 11:53   #33
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Шины из Европы

Цитата:
Сообщение от Offroad Посмотреть сообщение
Порівнювались по ціні однакові шини чи умовний б/в з Росавою в тому ж розмірі? Чого питаю - весною встала потреба в гумі для однієї машини, розмір не класичний тусонівський, але теж дуже популярний - порівнював гуму з адекватними оцінками незалежних тестів - в результаті взяв б/в з залишком 6 мм 2017 року по 1 тис/шт, аналогічні по тестам (бо на зміну цій моделі прийшла T005) нові покришки коштували від 2,5 тис/шт. Відбалансувались гарно, їздили добре, машину місяць тому продав. З мого досвіду по недолікам б/в - купа несвіжої гуми (зустрічав і 2010 рік), є наче непогані контори з цінами/фото, але з принципом "все є, ви головне приїдьте", де потім на ходу вигадували нові ціни на рівні нової бюджетної гуми (Дом шин, вулиця навпроти Епіцентру, 52А), причому потім (нещодавно) цікавився ще одним комплектом (не для себе), обрав на їх сайті пару комплектів і написав в Вайбер конкретні питання по цим конкретним шинам - і знов "приїжджайте, все підберем"
Якщо цікаво для статистики - собі тоді взяв Bridgestone Turanza T001 205/60 92V, Франція, 21-22 тиждень 17 року, брав на Березняківській 29Б. Зараз для іншої машини треба буде вузька шина на 16 діаметр - теж буду дивитись варіанти б/в
"...в результаті взяв б/в з залишком 6 мм 2017 року по 1 тис/шт, аналогічні по тестам (бо на зміну цій моделі прийшла T005) нові покришки коштували від 2,5 тис/шт..." Цілком погоджусь, що це прийнятний варіант, але я, на жаль, такого не знайшов. Знайшов за 1,5 тис./шт. суто шосейну 2017 р.в., а купив за 2,4 тис./шт. нову, 42 тиждень 2021 р., категорії "SUV", адже автомобіль інколи заїжджає в ліси та поля.
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.14050 секунды с 10 запросами