Показать сообщение отдельно
Старый 29.01.2009, 15:05   #6
N1_D
Пользователь
 
Регистрация: 24.10.2008
Адрес: Киев
Авто: Tucson 2WD
Сообщений: 88
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию Re: Конденсат в фаре

Цитата:
Сообщение от Andriy Посмотреть сообщение
Мав аналогічну проблему у Гольфі, правда там фара мала тріщинку Допомогло зняття фари і виливання води. Тріщинку обробив силіконом і все пройшло. Але це актуально коли у фарі дійсно багато води, я вилив грам 200.

Стосовно Тусана:
Я купував машину в кінці листопада, а уже на ТО-1000 з першим похолоданням помітив у фарах конденсат(причому одразу у двох і практично у одинаковій кількості). На СТО (Набережно-Лугова) сказали, що це нормальне явище для нових автомобілів і що через деякий час все пройде і навіть показали офіційного листа від корейців у якому було сказано, що для нашого клімату є нормальним поява запотівання у нових машинах. Я десь тиждень поїздив з увімкненими фарами і все пройшло. Цієї зими ніякого конденсату чи запотівання я не помічав.
Думаю, варто просто перевірити чи цільно вставлені лампочки і поїздити кілька днів з увімкненим світлом. якщо не допоможе, хай розбераються по гарантії.
Воді там нет пока - запотевшее стекло и пару капель на стекле

По поводу гарантии - машина после ремонта, правую протвотуманку меняли, левую - нет.
Но подозреваю, доказать это оффициалам будет тяжело - скажут - разбирайтесь с тем кто вам чинил бампер/фары..
N1_D вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.12003 секунды с 10 запросами