Показать сообщение отдельно
Старый 21.06.2020, 13:06   #27
SOM Tucson
Постоялец
 
Регистрация: 22.02.2020
Адрес: Kyiv
Авто: TUCSON2.0, KME, Barracuda
Сообщений: 176
Сказал(а) спасибо: 53
Поблагодарили 34 раз(а) в 21 сообщениях
По умолчанию Re: Причины высокого расхода: простые техники экономного вождения

Цитата:
Сообщение от Doutor Посмотреть сообщение
Усе залежить від обертів, на яких відсікається вприск на нажих двигунах. Поки що, точні цифри ніхто не озвучив.

Я, взагалі, не фанатію цією темою, тобто "тільки так і все". Системно стараюся докатуватися до світлофора, чи спускатися з горки накатом на передачі, але інколи бувають ситуації, що вмикаю нейтраль, щоб не втрачати швидкість через гальмування двигуном.
І я не фанатію, але цікавлюся для того, щоб виробити "правильну" манеру їзди і експлуатації двигуна, бо вже пренавчався рушати 2 рази :-)
Передачі теж не у згаданих вище діапазонах переключаю: І-- рушіння, ІІ--до 20, ІІІ-- 20-40, ІV-- 40-60,. V--60+. Думав, що двигуну корисніше не розкручуватися при переключенні і краще на нижньому значенні діапазону (саме тому, напевно, іноді не вистачало обертів при розгоні і машину посмикувало при переході на вищу передачу при розгоні трохи більшому, ніж плавно-повільний).
Старався тримати оберти у межах 1500-2000 і при переході за 2000 перемикатися на вищу.Читаючи гілку, розумію, що навпаки, при переключенні на низу діапазону я тримаю його у напруженні і навантаженні на розгоні після кожного переключення і краще трохи додати при переключенні обертів ближче до 2500
Взагалі, одна передача для мене зайва при старті зі світлофора -- поки розженуся і 3 рази переулючуся, то задні вже обженуть і забудуть :-)

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk
__________________
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
SOM Tucson вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.94795 секунды с 10 запросами