Показать сообщение отдельно
Старый 07.08.2019, 22:47   #70
newbe
Старожил
0156
 
Регистрация: 05.05.2012
Адрес: Польша, Поморье (уже с Теслой)
Авто: Tesla Model3 LR AWD 21
Сообщений: 942
Сказал(а) спасибо: 173
Поблагодарили 459 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию Re: Трещетка на малой скорости и повышенной передаче.

Цитата:
Сообщение от sergio1965 Посмотреть сообщение
Проблему тріскотіння підняв newbe. Але він не хоче далі вникати в свою проблему, принаймні, відкрити лючок КПП та перевірити стан 5-ої передачі, або ж перевіряти запропоновані інші варіанти. Причин може бути декілька, але потрібно з чогось хоча б почати - щоб методом виключення знайти справжню.
Не те що не хочу, не можу. Майстри розводять руками, а я бідкаюся. А ні захист не можу зняти в гаражі, а ні ями не маю щоб відкрити лючок і трішечки зливати мастило КПП, ані наснаги це робити після роботи.
Офіційний сервіс радить замінити КПП не відкриваючи, бо ремонт не варто робити через високий кошт робочогодини. А неофіційний сервіс вміє тільки КПП VAG ремонтувати.
Чи відновлена КПП з заміною за 840 доларів це добра ціна? Чи ремонт в Україні може бути дешевше?
З інших варіантів для моноприводу я зрозумів тільки замінити зчеплення на пробу. Люфту куліси не бачу, що підкручувати для регулювання теж.
В першу чергу змінюю ремінь ГРМ і гальма, бо або двигун зламається, або вб'юся на швидкості, а торохтіння відкладаю.

PS: на нейтралі на холостих слабке торохкотіння є, витискаю зчеплення - зникає.

Последний раз редактировалось newbe; 07.08.2019 в 23:33.
newbe вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 1.76524 секунды с 10 запросами