Показать сообщение отдельно
Старый 23.03.2018, 11:32   #111
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

перш за все відрізняється вищою вартістю!, а далі вже певними допусками (через що і вартість на мою думку така, бо здогадуюсь що допуск 504\507 трохи та коштує), та якісною класифікацією (АРІ)
опис надаю з сайту виробника
MaxExpert V 5W–30
MAXЕXPERT C3 5W-40
нам усім потрібно зрозуміти що виробником двигуна не закладено якихось екстра вимог до масел які можуть застосовуватись дивимось тут
і як бачимо лише дві вимоги (якщо відкинути в'язкість), а згідно цих вимог нам підходять мабуть 90% масел (маємо такий собі універсальний двигун )
тому шукати собі лишніх витрат думаю не варто
Й особисто для мене я не бачу сенсу платити як мінімум на 100грн більше за допуск 504/507 - який нам не потрібен взагалі - так як не згадується в жодному документі по експлуатації.
тому обирав би посеред подібних (бо усі вони виконують умови з книжки), й дешевших.
а саме
MAXЕXPERT C3 5W-40 (багато хто використовує цю в'язкість 5W40, тут подобається індекс в'язкості при 100)
MAXEXPERT XD 5W-30
( тут теж подобається індекс в'язкості при 100 хоч і він і трішки нижчий, зате золи показник теж менший, різниця правда мінімальна)
MAXEXPERT C4 5W-30 ( індекс в'язкості при 100, нехай він і нижчий від попередніх, зате миюче число (мг KOH/г ) вище від попередників, а вміст золи менший значно)

тут надаю реальні свідоцтва якості на ці продукти
Посмотреть весь текст





вартість на продукти
Посмотреть весь текст


Особисто мені подобається останнє С4 5W-30

тут мені цікава думка СТО ХАДО - яке б він порекомендував виходячи з цих даних?

__________________
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 8.42881 секунды с 10 запросами