Показать сообщение отдельно
Старый 25.11.2017, 21:02   #149
Doutor
Аксакал
0230
 
Аватар для Doutor
 
Регистрация: 12.02.2017
Адрес: Краматорськ
Возраст: 49
Авто: TUCSON 2.0i 5MT 4WD FULL
Сообщений: 4,341
Сказал(а) спасибо: 3,005
Поблагодарили 2,168 раз(а) в 830 сообщениях
По умолчанию Re: Иногда не греет печка.

Цитата:
Сообщение от Лыжник Посмотреть сообщение
Ну що, замінив і я сьогодні "колхозно" радіатор обігріву. Тепер в машині пекло ))) звіт не робив, так як сам робив по фотозвіту з і-нета. Можу добавити тільки пораду, коли робите надпил трубки, краще тримати основний радіатор закритим, коли вже буде готовий надпил для злиття антифризу, тоді підставляєте ємність для нього, відкручуєте пробку і маєте норм злив. Можливості злити через зливний отвір не маю. Шланг брав із кордом, маслобензостійкий 16*24 радіатор брав в оригіналі на екзісті
1945 грн.
Вітаю, завтра - моя черга, крім запчастин, тягну у холодний гараж УФО, бо чую, що з промивкою займе увесь день.
Вважаю, що вже час змінити назву "колхозної" заміни радіатору на "штатну", бо не бачив тих, хто заради цього знімає торпеду.
Скажи, чим зручніше різати трубки у салоні? Бо хтось різав обломком полотна, хтось болгаркою, я задумав узяти на всяк випадок усе з цього, та ще й електролобзик із пилкою по металу.
Що із зливним отвором, що не можеш злити? У мене обломані "вуха" зливноі пробки радіатора, нову купив, а стару не знаю як викрутити. Пасатижами вдасться? Наскільки вона там щільно сидить?
__________________
Doutor вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 7.73542 секунды с 10 запросами