Показать сообщение отдельно
Старый 23.12.2016, 21:16   #73
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Цитата:
Сообщение от Gonzo Посмотреть сообщение
Стало темнішим бо змішалось з з попереднім, яке залишилось в системі - все жьне виберете,
Та й на газу у вас не буде так швидко темніти масло - не той склад суміші (немає сірки так як в іншому виді палива)
Ігоре, не думаю, що це результат змішування - старе неспішно (протягом декількох годин) злите та ще й залишки (близько 200 мл) вибрані шприцом. Навіть якщо там його й залишилося 200 мл, то 3,5 л свіжого мастила так свій колір не повинно змінити. Підтвердження цього дуже просте: після заливання свіжого мастила завів двигун і дав йому попрацювати хвилин 5 на різних обертах щоб перевірити чи немає підтікання. Заглушив двигун, почекав щоб мастило стекло в піддон, перевірив (хоча б приблизно) його рівень і відмітив, що воно дуже світле - побачити рівень на мастиловказівнику досить складно. Якби старі залишки "затемнили" свіже мастило, то це було б видно зразу же після того, як мастила перемішалися між собою в процесі 5-тихвилинної роботи. Не думаю, що для ретельного перемішування старого та свіжого мастил потрібно проїжджати декілька сотень кілометрів.
До речі, старе мастило для 12000 км пробігу було досить таки світле, я би навіть сказав - занадто світле: на бензині такий колір мастило набуває десь за 5-6 тис. км пробігу (я маю на увазі саме свою експлуатацію авто - 90% на заміських шосе). Я розумію, що газ це не бензин, але робота двигуна на газу аж ніяк не дає мастилу ресурс аж в два рази. Я би сказав - зовсім не дає, бо при роботі на газу, за інформацією журналу "За рулём", дещо швидше спрацьовуються присадки.
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 6.95928 секунды с 10 запросами