Показать сообщение отдельно
Старый 29.04.2016, 10:47   #14
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 43
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Відповідь: Re: Відповідь: Расход масла на газу

Цитата:
зы между меткой min и max около литра)
фото


Цитата:
Кстати по регламенту для нашего движка положено за 10000 т.км доливка масла до 1 л.
)) навіть більше, але з таким дописом на мою думку вони просто забезпечують себе від гарантійних ремонтів
фото

Цитата:
Да есть мнение что на газе есть расход масла,но не такой же огромный
Більший в силу того що температура згоряння газу вища ніж бензину, відповідно зі стінок робочої камери буде випалюватись більш інтенсивно.
Критичним він може стати у випадку вже залягання маслоз"ємних кілець, а залягти вони можуть якраз через використання газу
якщо коротко то:
-газ має вищу температуру згорання, (частково збільшує витрату масла але не критично)
-склад газу такий що при його згоранні похідними залишками утворюються лаки (в бензину це зола) - думаю більшість знає як виглядає двигун після роботи на газі (гарний, чистий, наче полакований, і масло не таке темне)
-ці лаки осідають на маслоз"ємних кільцях які відповідно з часом залипають й не роблять свою роботу, не забирають масла з стінок циліндра, звідси і розхід масла бо воно вигорає

як вихід - використовувати масло яке має у своєму складі присадки для розчинення лаку (зі слів нашого партнера (був на двох їхніх заводах м.Єдліче та м.Тшебінє, нажаль на найбільший в м.Плоцьку не Потрапляв) це те саме масло що й для звичайних двигунів лише з цими додатковими присадками)
нажаль я не їхній технолог і не можу підтвердити достовірність інформації, лише скажу що мій туксон починаючи з пробігу 20т і до сьогодні 190т повністю в мастилах цього виробника і рік як вже на газі - повторюю двигуне не вскривався, що таке регулювання клапанів ще не знає, як і що таке доливка масла між замінами (доречі у мене вони в межах 15т )
масло
опис масла, табличні дані і вартість, надам в цій темі http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=13131

P.s масло змінював три тисячі тому - можу сфоткати рівень ))

Сподіваюсь Ви виясните причину зниження рівня масла, й надіюсь вона буде банальною.

З Пасхою Усіх !
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Пользователь сказал cпасибо:
Stason-Tucson (30.04.2016)
 
Время генерации страницы 0.28438 секунды с 10 запросами