Показать сообщение отдельно
Старый 05.12.2012, 21:02   #11
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Відповідь: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Постараюсь звичайно, але прошу не забувати що це буде моя особиста думка яка сформувалась на проміжку вже 6-7 років (бо займаюсь маслом з 2006р) ну і звичайно з інформації самого виробника який до недавнього часу не поділяв власні оливи для легкового автотранспорту на бензинові та дизельні мотивуючи це тим що це не потрібно і фактично тільки рік тому вони випустили лінійку масел для легкових-дизельних двигунів як вони виражаються під впливом суспільства , хоча якщо їхні продажі через це зростуть то думаю вони через деякий час (можливо років) теж будуть співати іншу колискову.
Моя думка, що ні, не потрібно такого поділу для легкових (навіть якщо і є часткова в чистоті паливної суміші) бо в цих двигунах зовсім не те навантаження що у вантажівок і при зміні масла в межах 15тис (знаю що з вас дехто міняє й раніше), за умови що це не підробка а справді якісне масло ви б мали напевне стикнутися з проблемою закоксовки чи залипання кілець десь так під тис 600 і далі . Хоча кожен двигун можна загнати до смерті й манерою їзди (тоді можливо вже краще лити те що для вантажних )
Що до миючих присадок то в параметрах масла за таке відповідає так зване число TBN/Миюче число/Щелочное число/Liczba zasadova (mg KOH/g) воно переважно в межах від 7 до 12 (хоча показник 12 я зустрічаю тільки у деяких маслах і то для Вантажівок ми ж бо говоримо про легковик)
На останок візьміть і порівняйте той самий Шелл що ви назвали думаю що це Shell Helix Diesel Ultra 5W/40
а саме його допуски та класи по бензиновому та по дизельному
невбачаєте схожості?
І до речі в описі на них я взагалі не зустрів згадку про миюче число!
Наголошую що я нівякому разі не говорю що це погане масло, просто якщо вже хтось говорить, що воно краще миє, то вже будьте добрі покажіть це - цифрами чи реальним тестом. Я нажаль це не знайшов і повірте я шукав не на одному сайті.
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 9.08852 секунды с 10 запросами