TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Кондиционер, отопление, вентиляция (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2060)
-   -   Вопрос по електротене (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=20521)

VTEC 10.10.2016 23:17

Вопрос по електротене
 
Сейчас когда похолодало то очень актуально.
Скажите при какой температуре окружающей среды должна включаться электротена в салоне?
Так есть какие-то ньюансы? т.е какие-то отдельные кнопки нужно нажимать или она по умолчанию должна включаться когда холодно?
И еще, как ее проверить можно если что? Знаю что стоит она там, но скорее всего роль свою не выполняет пока.
Спасибо!

koka-ftp 10.10.2016 23:32

Re: Вопрос по електротене
 
[QUOTE=VTEC;452413]Сейчас когда похолодало то очень актуально.
Скажите при какой температуре окружающей среды должна включаться электротена в салоне?
Так есть какие-то ньюансы? т.е какие-то отдельные кнопки нужно нажимать или она по умолчанию должна включаться когда холодно?
И еще, как ее проверить можно если что? Знаю что стоит она там, но скорее всего роль свою не выполняет пока.
Спасибо![/QUOTE]
точно не помню, но вроде ptc heater врубается от разности температуры окружающей среды и той, которая стоит на климе...
очень легко проверить, когда двигатель холодный....накручиваем градусов 25, когда за бортом 5...и буквальо сразу должно подуть тёпленьким))
[SPOILER][IMG]http://s.pikabu.ru/post_img/2013/04/28/7/1367143797_1701696215.jpeg[/IMG][/SPOILER]
зы когда двигло прогреется до рабочей t, то эта зависимость исключается)

VTEC 10.10.2016 23:49

Re: Вопрос по електротене
 
[QUOTE=koka-ftp;452414]точно не помню, но вроде ptc heater врубается от разности температуры окружающей среды и той, которая стоит на климе...
очень легко проверить, когда двигатель холодный....накручиваем градусов 25, когда за бортом 5...и буквальо сразу должно подуть тёпленьким))
[SPOILER][IMG]http://s.pikabu.ru/post_img/2013/04/28/7/1367143797_1701696215.jpeg[/IMG][/SPOILER]
зы когда двигло прогреется до рабочей t, то эта зависимость исключается)[/QUOTE]

Спасибо! А включается только когда стоит авто? Или в ручном тоже?
А то привык и катаюсь всегда в ручном режиме.
Еще интересно когда воздух в салоне прогреется до заданной температуры то она отлючается от того же датчика температуры что и кондиционер?

VIC 11.10.2016 07:42

Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[quote=VTEC;452415]Еще интересно когда воздух в салоне прогреется до заданной температуры то она отлючается от того же датчика температуры что и кондиционер?[/quote]ні, по температурі антифризу +40

pooh-80 11.10.2016 12:53

Re: Вопрос по електротене
 
А что за электротэн?

VIC 11.10.2016 12:55

Re: Вопрос по електротене
 
[QUOTE=pooh-80;452435]А что за электротэн?[/QUOTE]
електричний нагрівач в пічці дизельних авто

koka-ftp 11.10.2016 17:37

Re: Вопрос по електротене
 
[QUOTE=VIC;452436]електричний нагрівач в пічці дизельних авто[/QUOTE]
у нас его Дима (radio-active) себе на бенз приколхозил))
ыыыы лишний киловатт нагрузки)))):rolleyes:

VIC 11.10.2016 19:06

Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[QUOTE=koka-ftp;452449]у нас его Дима (radio-active) себе на бенз приколхозил))
ыыыы лишний киловатт нагрузки)))):rolleyes:[/QUOTE]
ну якщо заодно генератор від дизеля і акум 90-ку, то чому б і ні :)

adum 11.10.2016 20:47

Re: Вопрос по електротене
 
[quote=VTEC;452413]Скажите при какой температуре окружающей среды должна включаться электротена в салоне?[/quote]
Включается при +5гр.С(и ниже) забортной температуры ,отключается при 70гр.С охлаждайки двигателя.
Мой совет ,выставляете максимальную температуру(для гарантии ,что заслонка будет в крайнем положении),включаете рециркуляцию из салона ,средние обороты вентилятора ,потом когда припечет ,уменьшите температуру и авторежим .

adum 11.10.2016 20:53

Re: Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[quote=koka-ftp;452449]лишний киловатт нагрузки[/quote]
Мне не удалось кило вытянуть (правда там 0.9) ,как ни старался все равно меньше .(на дизеле)
[quote=VIC;452454]то чому б і ні[/quote]
Хотя бы потому ,что дизель добавляет впрыск для компенсации нагрузки и управляет включением эл.печки ,на бензиновом этого нет .....

VIC 11.10.2016 22:16

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[quote=adum;452457]Хотя бы потому ,что дизель добавляет впрыск для компенсации нагрузки[/quote]регулятор ХХ на бензинці також

adum 11.10.2016 22:25

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[quote=VIC;452463]регулятор ХХ на бензинці також[/quote]
У него другое предназначение ,не зря включением компрессора кондея мозги двигателя заведуют ,а не климат ,то же самое и с эл.печкой .....

VIC 11.10.2016 23:31

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[quote=adum;452465]не зря включением компрессора кондея мозги двигателя заведуют ,а не климат[/quote]все звязано, працює вкупі, регулятором холостого ходу також мозок ебу двигуна керує, там просто сконцетровано в одному модулі практично все управління

adum 12.10.2016 09:21

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[quote=VIC;452467]там просто сконцетровано в одному модулі практично все[/quote]
Оно не просто так там все сконцентрированно ,а с определенной целью ,только это уже в другая тема.

VIC 12.10.2016 10:26

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[quote=adum;452476]Оно не просто так там все сконцентрированно[/quote]
майже здивував ))))

avtomaster 22.11.2018 22:32

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
Сьогодні задався ціллю відчути потік теплого повітря з дефлекторів салону від цих електротенів. Забортна температура була десь -2. Включив пічку на "НІ" (без включення клімату), обдув "ноги-скло", без рециркуляції. Чекав кілька хвилин - так і не дочекався. Що я робив не так? Який алгоритм вмикання цих тенів? У знайомого дизельна А5 Октавія. Там пічку на "НІ", вентилятор на "макс" і клацнуло реле і злегка підвищились обороти двигуна (тобто пішло навантаження на генератор) і буквально через чуть пішло тепле повітря в салон. Це при холодному двигуні. У нас схоже якось не так...

VTEC 18.01.2019 15:05

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[QUOTE=avtomaster;479919]Сьогодні задався ціллю відчути потік теплого повітря з дефлекторів салону від цих електротенів. Забортна температура була десь -2. Включив пічку на "НІ" (без включення клімату), обдув "ноги-скло", без рециркуляції. Чекав кілька хвилин - так і не дочекався. Що я робив не так? Який алгоритм вмикання цих тенів? У знайомого дизельна А5 Октавія. Там пічку на "НІ", вентилятор на "макс" і клацнуло реле і злегка підвищились обороти двигуна (тобто пішло навантаження на генератор) і буквально через чуть пішло тепле повітря в салон. Це при холодному двигуні. У нас схоже якось не так...[/QUOTE]

Аналогично. Что только не нажимал - толку ноль. Я даже перестраховался и полез посмотреть если она вообще эта тена.
Она есть, но не греет :rolleyes:

Poshtarik 19.01.2019 17:29

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[quote=VTEC;481396]Она есть, но не греет[/quote]та гріє він, просто дає невелекий перепад температури порівняно із зовнішньою.

avtomaster 19.01.2019 23:13

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
На своєму дизелі я чогось не відчув теплого повітря... Пробував різні режими. Авто 2008-го року, Луцьк.

Колесик 20.01.2019 07:44

Re: Вопрос по електротене
 
В мене також був дизель 2008 рв Луцьк і теж стояли тени вони працювали але дуже слабенько, хоча мушу визнати було приємно що відразу з дифузорів дує не гаряче але всеж таки тепле повітря. В Санта фе 2011 рв 197 кс теж стоять тени не знаю можливо вони більш потужні можливо якось по другому влаштований сам вузол обігріву але ефект досить відчутний!! вони працюють набагато краще ніж на туксоні.

avtomaster 20.01.2019 20:13

Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[QUOTE=Колесик;481418]В мене також був дизель 2008 рв Луцьк і теж стояли тени вони працювали але дуже слабенько, хоча мушу визнати було приємно що відразу з дифузорів дує не гаряче але всеж таки тепле повітря. В Санта фе 2011 рв 197 кс теж стоять тени не знаю можливо вони більш потужні можливо якось по другому влаштований сам вузол обігріву але ефект досить відчутний!! вони працюють набагато краще ніж на туксоні.[/QUOTE]

"Намёк понятен))" Потрібно міняти машину... Санта 2 - подобається:)
Так, все таки, в якому режимі клімату вони вмикаються? Що потрібно мені виставити при "мінусі" за бортом?

Poshtarik 20.01.2019 20:45

Re: Відповідь: Re: Вопрос по електротене
 
[quote=avtomaster;481423]Що потрібно мені виставити при "мінусі" за бортом? [/quote]При мінусі за бортом треба виставити режим АВТО. Воно само ввімкнеться. Єдине шо в такому режимі до прогріву машини клімат дме на лобове 10 хв на першій швидкості, то я додаю трохи обертів вентилятора, десь до половини. Але не дме воно на 40 градусів і навіть на 20. Дме десь градусів плюс 2-4 спочатку, а потім тепліше вже, але може то вже раіатор пічки прогрівається. ХЗ

Poshtarik 20.01.2019 20:49

Re: Вопрос по електротене
 
[URL="http://present5.com/prezentaciya-sistema-fatc1-klimat-kontrol/"]Розділ 1.6[/URL]

P.S. Там розписана і логіка ввімкнення.

P.S.P.S І навіть розписаний процес саме діагностики PTC Heater.
Декілька разів за 10 років переглядав цю презентацію, а на це не звернув уваги. Треба спробувати продіагностувати саме Heater

VTEC 22.01.2019 18:58

Re: Вопрос по електротене
 
Он оно как. А я Режимом авто вовсе не пользуюсь. Всегда ручным. Методом. Надо пробовать знач.
Пару раз пробовал в разные температуры климат включать, но он живет своей жизнью. То конд. включит когда это мне не нужно, то вентилятор на макс обороты включит. Особенно по утрам. Потому только ручной.

Poshtarik 22.01.2019 19:13

Re: Вопрос по електротене
 
[quote=VTEC;481470]То конд. включит когда это мне не нужно[/quote]я 10 років 99% часу в режимі АВТО юзаю. Все там адекватно працює. Ну і що, що воно вмикає кондиціонер, воно ж намагається зробити вам ту комфортну температуру, яку ви виставили на табло.


Текущее время: 12:41. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 0.28439 секунды с 9 запросами