TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Стекла, очистители, омыватель (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2296)
-   -   Омыватели лобового стекла и заливайка в бачок омывателя (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=2159)

Тушелюб 20.12.2013 11:00

Re: Омыватели лобового стекла
 
[QUOTE=maxa;375846]... не инеем покрывается, а запотевает ...[/QUOTE]

Може з памороззю я і направду перегнув.
Але якщо чекати, поки двигун прогріється вже аж до теплого повітря, то навіщо розмерзайка? Все одно вона лише для тонкого шару паморозі, яку вже тепле повітря знищить в момент. Отож слід витирати, їхати і не перейматися.

g4aleks 20.12.2013 11:23

Re: Омыватели лобового стекла
 
[QUOTE=Тушелюб;375841]
Інколи користуюся розмерзайкою. Як тільки попшикаєш - :good: - лід відразу злазить. Але тут же лобове скло починає покриватися інеєм зсередини і мус зо два рази шматою обтирати. Минулого року думав, що то розмерзайка така. Але цього року наче вже й якусь фірмовішу купив - те саме. То всі так потім обтирають скло зсередини?[/QUOTE]

Подозреваю, что это происходит из-за высокой влажности в салоне...
Есть несколько рекомендаций:
[SPOILER]1. Выключайте отопитель зимой за 5-7 минут до того, как планируете заглушить автомобиль. Если этого сделать нельзя или забыли - потратьте те же 5 минут после того как заглушен двигатель на "[I]выравнивание[/I]" температуры. Открываете две (можно и 5) двери и просто ждёте, когда всё тепло "уйдёт" :o
2. Желательно, пока прогревается двигатель не сидеть внутри машины и не дышать ...;) В смысле - не выдыхать пары!
Постойте на улице, протрите зеркала, стопы, фары и т.п.
3. Включать обогрев стоит не сразу, а после некоторого прогрева ОЖ

Ну и совсем личное - я (извините за мой ломанный французский) натолкал в задницу мягкой игрушки грамм 100 силикагеля и посадил пёсика этого (мягкую игрушку) в салоне (можно на торпедо, но у меня он притаился над внутрисалонным зеркалом)
Это очень хороший поглотитель лишней влаги в салоне!:good:[/SPOILER]

Poshtarik 20.12.2013 12:53

Re: Омыватели лобового стекла
 
[quote=Тушелюб;375841]Інколи користуюся розмерзайкою. Як тільки попшикаєш - - лід відразу злазить. Але тут же лобове скло починає покриватися інеєм зсередини і мус зо два рази шматою обтирати. Минулого року думав, що то розмерзайка така. Але цього року наче вже й якусь фірмовішу купив - те саме. То всі так потім обтирають скло зсередини? [/quote]в природних умовах процес розмерезання можливий тільки з залученням тепла. Оскільки користуємось розмерзайкою ми при незмінній температурі навколишнього середовища, а лід все ж тане, то допускаю шо відбувається реакція поглинання теплоти наприклад з салону авто та самого скла, при цьому скло охолоджується і на ньому конденсуються з середини волога, яка є в салоні.

KROT&FART 20.12.2013 13:20

Re: Омыватели лобового стекла
 
[QUOTE=Poshtarik;375869]в природних умовах процес розмерезання можливий тільки з залученням тепла. Оскільки користуємось розмерзайкою ми при незмінній температурі навколишнього середовища, а лід все ж тане, то допускаю шо відбувається реакція поглинання теплоти наприклад з салону авто та самого скла, при цьому скло охолоджується і на ньому конденсуються з середини волога, яка є в салоні.[/QUOTE]

Это ,как, фреоном поливает?

Тушелюб 31.01.2015 19:36

Re: Омыватели лобового стекла
 
Після того, як ми з колегами заледве не "гигнули" від якоїсь паленки з магазину терпець мені урвався і прикупив я собі власний апаратик. Тепер маю спокій, дуже дешевше і голова не болить (не реклама :D). Так от вичитав я, що первак ("голови") з вигону є украй отруйними і годяться лише на технічні потреби, зокрема як рідина для склоочисника. Заливаю вже з початку зими - супер. Не замерзає, слідів не залишає. Щоправда від минулого року залишилось ще щось на -40, то докалатую докупи. Наперед зауважу цінителям ароматів, що до запаху спитру ніякої відрази не маю (зрештою і не чути нічого).
Тепер питання до тих, хто ще у такий спосіб собі готує омивайку. Первак завше йде порядка 70 град. Може то його слід розбавити як, щоб більше було?

мытарь 31.01.2015 20:00

Re: Омыватели лобового стекла
 
не советую-на блокпостах и вообще на алкоголь проверять будут-духман еще тот, салон еще как пропитается, то заманают:D

DOKTOR 31.01.2015 20:30

Re: Омыватели лобового стекла
 
Какие там блокпосты, во Львове ?:D

Тушелюб 31.01.2015 20:55

Re: Омыватели лобового стекла
 
[QUOTE=мытарь;413547]не советую-на блокпостах и вообще на алкоголь проверять будут-духман еще тот, салон еще как пропитается, то заманают:D[/QUOTE]

Ну то нехай підставляють стакан - я їм пшикну з омивайки :rofl:.

Тушелюб 31.01.2015 20:58

Re: Омыватели лобового стекла
 
[QUOTE=DOKTOR;413555]Какие там блокпосты, во Львове ?:D[/QUOTE]

То є правда. Тепер і даішника у нас дуже рідко зустрінеш. Не до автомобілістів їм зараз.

VIC 31.01.2015 20:58

Re: Омыватели лобового стекла
 
[QUOTE=Тушелюб;413561]Ну то нехай підставляють стакан - я їм пшикну з омивайки :rofl:.[/QUOTE]

воно не зовсім смішно, час таки змарнуєш на задувку та експертизу (з власного досвіду, звісно ніяких компенсацій від ДПС за згаяний час не вимагав, але то зовсім інша історія)

Тушелюб 31.01.2015 21:23

Re: Омыватели лобового стекла
 
[QUOTE=VIC;413565]... час таки змарнуєш на задувку та експертизу ...[/QUOTE]

Без понятих і протокола, звісно, дути не буду. А за такий протокол щоб без підтвердження і колись крепко по шапці давали, а зараз в часи АТО... Щось не віриться...

VIC 31.01.2015 21:26

Re: Омыватели лобового стекла
 
[quote=Тушелюб;413574]Щось не віриться...[/quote]
а таки э

Toljanos 01.02.2015 09:24

Відповідь: Re: Омыватели лобового стекла
 
Була горілка РАСПУТИН, теж пішла на омивайку, не замерзала. Такщо можна сміло розбавляти до 40 обертів.

ventura 07.01.2017 12:42

Re: Омыватели лобового стекла и заливайка в бачок омывателя
 
в ноябре уговорили меня обработать лобовое стекло " АНТИДОЖДЬем" в снегопад убедился, что это работает.:anim:

pooh-80 02.05.2018 13:50

Re: Омыватели лобового стекла и заливайка в бачок омывателя
 
Здравствуйте. Кто-нибудь меня форсунки омывателя лобового стекла на веерные? Какие ставили? До Tucson был Сeed? там вода повеселее разбрызгивалась. Напор нормальный (форсунки чистые), просто хочется веером )))


Текущее время: 21:51. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 2.38284 секунды с 9 запросами