TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   4WD Трансмиссия (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2202)
-   -   4WD vs 2WD (+/-) (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=21798)

VIC 25.03.2019 12:57

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[quote=barsa;483127]Так що калюжа навіть у 10м пролітить без уваги заднього мосту...[/quote]там де недостатньо інерції підключиться привід

ValentyN 25.03.2019 13:24

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[QUOTE=barsa;483127]Я вибачаюсь трохи помилився. На швидкості 100 км на годину за 1 секунду автівка пролітає 27,78 м. Так що калюжа навіть у 10м пролітить без уваги заднього мосту...[/QUOTE]


Вот это не совсем верно. На Тушке индикатора ПП у меня не было, установить все времени не было. На Хитриле он есть и можно увидеть, что даже на незначительное время момент перебрасывается на заднюю ось. Например резкое ускорение(даже при 80-100 км/ч), проезд тех же самых луж или снежной каши и т.д. Даже при торможении двигателем тоже частично перебрасывается. Как по мне, то 4вд стоит того.:1226:

DocFC 25.03.2019 13:54

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
Кто сомневаеться в регулярной работе полного привод-поставте индикатор ПП и прозреете.Вообще спор из разряда:Вы не любите кошек?Да вы просто не умеете их готовить.
Да простят меня кошатники

barsa 25.03.2019 13:58

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
Та до чого тут індикатор? ПП підключається автоматично(повинен у всякому разі). З а 0,3 секунди(час підключення муфти) Тусан пролетить8,5 м. Тобто задні колеса підключаться вже у воді, а передні ще не виїдуть з води. Так що все буде залежати від глибини протектора а не від ПП. Якщо калюжа менше 3м то взагалі ПП не відпрацює...

VIC 25.03.2019 14:09

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[quote=barsa;483132]Якщо калюжа менше 3м то взагалі ПП не відпрацює...[/quote]
писали вище, постав індикатор))) досить 1/3 оберта колеса

Колесик 25.03.2019 18:09

Відповідь: 4WD vs 2WD (+/-)
 
Індикатор П/П річ неймовірно корисна !!особливо для водіїв які цікавляться що і як працює в їхньому авто ,Дуже жалкую ,що на санта фе ніхто ще не спромігся інсталювати такий девайс, я даже тему створив в профільних гілках але ніхто не займався цим ,нажаль я не дуже знаюся на електроніці тому поки що їзджу "всліпу" як то кажуть , а хотілобся знати який алгоритм роботи П/П санта фе,
бо алгоритм туссанівського приводу дуже відрізняється від прописаного в мануалі (відрізняється як на мене в кращу сторону!)

Okuma 25.03.2019 18:26

Re: Відповідь: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[QUOTE=Колесик;483138]Індикатор П/П річ неймовірно корисна !![/QUOTE]
В чем проявляется его польза? Вы увидели, что ПП включился при проезде лужи/снега/достижении скорости 150 км\ч - какова практическая ценность информации?
П.С. Если говорить о диагностическом применении - тут всё более-менее ясно.

Колесик 25.03.2019 19:06

Відповідь: Re: Відповідь: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[quote=Okuma;483139]В чем проявляется его польза?[/quote] А які критерії користі ви признаєте? Я це до того, що існують різні погляди на користь , для мене ; гарні емоції від керування ,чиста охайна і сяюча машина ,різноманітні дрібнички які радують око ,- є користь!!! бо всі вони впливають на емоційний стан водія,авто має бути не просто засобом для пересування воно має бути джерелом постійної радості!! Є такий вираз : як що ви кудись приїхали зачинили свою машину відійшли на пару кроків і не озирнулись на свою машину ,то це не ваша машина!! Своє авто потрібно любити !! звісно ,що на першому місті має бути технічна справність але і візуальна досконалість теж мають бути на висоті !! Звісно ,що без індикатора П/П можна їздити !! але особисто мені з ним цікавіше І впевненіше !!

VIC 26.03.2019 06:39

Re: Відповідь: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[quote=Okuma;483139]В чем проявляется его польза?[/quote]щоб зрозуміти потрібно спробувати, наприклад інформування про слизьку дорогу

Okuma 26.03.2019 12:45

Re: Відповідь: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[quote=Колесик;483140]А які критерії користі ви признаєте?[/quote]
Как минимум явная практическая польза, но никак не
[quote=Колесик;483138]Індикатор П/П річ [B]неймовірно [/B]корисна !![/quote]. Остальное к делу отношения не имеет.

[quote=VIC;483147]щоб зрозуміти потрібно спробувати, наприклад інформування про слизьку дорогу[/quote]
Опять же, если всё сводится к тому, что чтобы понять надо попробовать - это уже на уровне самовнушения и плацебо. Для определения состояния покрытия достаточно взглянуть на дорогу.
П.С. Прекращаю оффтоп.

VIC 26.03.2019 15:10

Re: Відповідь: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[quote=Okuma;483152]Опять же, если всё сводится к тому, что чтобы понять надо попробовать - это уже на уровне самовнушения и плацебо.[/quote]
скоріше для того щоб знати і розуміти, так само як вимикач вимкнено, а перед контактом все одно індикатором перевіряєш
по суті - не хочеш знати - не став індикатор, це ж не обо'вязок, хтось дупу миє, хтось витирає, а хтось просто натягає штани, всі праві для себе)))

Poshtarik 27.03.2019 14:52

Re: Відповідь: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[QUOTE=Колесик;483138]Індикатор П/П річ неймовірно корисна !![/QUOTE]
Може комусь знадобиться [url]http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=21816[/url]


Текущее время: 21:36. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 0.12076 секунды с 9 запросами