TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   4WD Трансмиссия (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2202)
-   -   Разбило крестовину на кардане (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=12858)

sergio1965 14.11.2019 18:39

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Разбило крестовину на кардане
 
[QUOTE=VIC;487403]а вона і блокує, був би індикатор ПП то знав би, а от розблокується механічно, кульки стальні розводять[/QUOTE]
1. Хотів придбати, писав OLEGGO, але він про мене мабуть забув.
2. Я би бачив коли вона просто спрацьовує в штатному режимі, чи я би бачив, що вона увімкнулась і не розмикається (заклинила) ?

sergio1965 14.11.2019 18:47

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Разбило крестовину на кардане
 
[QUOTE=Лыжник;487408]КЛМН. Що ви з тими хрестовинами робите? 112к . і все?! та ну нах. Знали б скільки моя проїздила :1049: і повірте, режим їзди... :1226::dash:[/QUOTE]
Або низька якість хрестовин, що були у мене встановлені, або мастило 158 просто від часу втратило свої властивості. До того ж, з цих 34 тис. км велика частка з вийнятим запобіжним муфти ПП, тобто, без навантаження на хрестовину.

VIC 14.11.2019 18:59

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Разбило крестовину на кардане
 
[quote=sergio1965;487412] чи я би бачив, що вона увімкнулась і не розмикається (заклинила) ?[/quote]оф - НІ

sergio1965 14.11.2019 21:05

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Разбило крестовину на кардане
 
[QUOTE=VIC;487414]оф - НІ[/QUOTE]

Тобто, індикатор ПП показує коли на муфту подається сигнал увімкнення, а коли сигнал не подається (монопривід), а муфта "залипла", то індикатор показати не може. Як тоді діагностувати [B][U]періодичне[/U][/B] "залипання" муфти - тільки на підйомнику ? А якщо в цей час "залипання" не буде - щодня заїжджати на підйомник щоб вловити момент "залипання" ? Чи є інший метод діагностики роботи муфти ПП ? Правда, це вже зовсім не про хрестовину...

VIC 14.11.2019 21:32

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Разбило крестовину на кардане
 
[quote=sergio1965;487416]Як тоді діагностувати періодичне "залипання" муфти - тільки на підйомнику ?[/quote]підйомник, в повороті, і т.д.

Лыжник 15.11.2019 14:16

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Разбило крестовину на кардане
 
[QUOTE=sergio1965;487413]Або низька якість хрестовин, що були у мене встановлені, або мастило 158 просто від часу втратило свої властивості. До того ж, з цих 34 тис. км велика частка з вийнятим запобіжним муфти ПП, тобто, без навантаження на хрестовину.[/QUOTE]

Вибачайте за ОФтоп. Розкажіть, бо ніколи не розумів, а який сенс у автомобілі 4вд примусово глушити одну вісь? через сумнівну економію палива? :confused: Просто із досвіду знаю як повний привід із заноса машину витягує, це ж казка!

Колесик 15.11.2019 15:32

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Разбило крестовину на кардане
 
[quote=sergio1965;487413] велика частка з вийнятим запобіжним муфти ПП, тобто, без навантаження на хрестовину.[/quote] Думаю ви знаєте, що з відключеною муфтою не можна довго буксувати передком інакше мастило в муфті закипить і залипання вам гарантоване! але це не про хрестовини кардану!

sergio1965 15.11.2019 21:00

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Разбило крестовину на кардане
 
[QUOTE=Лыжник;487427]Вибачайте за ОФтоп. Розкажіть, бо ніколи не розумів, а який сенс у автомобілі 4вд примусово глушити одну вісь? через сумнівну економію палива? :confused: Просто із досвіду знаю як повний привід із заноса машину витягує, це ж казка![/QUOTE]

Для чого мені додаткова ведуча задня вісь, якщо я досить спокійно і прогнозовано їду по сухому і чистому шосе, наприклад, Житомир-Київ і назад, зі швидкістю 100 км/год. ? Які переваги в такому випадку дає додаткова ведуча задня вісь ?

sergio1965 15.11.2019 21:08

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Разбило крестовину на кардане
 
[QUOTE=Колесик;487428]Думаю ви знаєте, що з відключеною муфтою не можна довго буксувати передком інакше мастило в муфті закипить і залипання вам гарантоване! але це не про хрестовини кардану![/QUOTE]
Я не те що не буксую із відключеною задньою муфтою (тільки передком), я навіть при найменшому натяку на ймовірне буксування вмикаю 4WD Lock. Думаю, з мого посту вище зрозуміло коли я повністю від'єдную задок.
Так, це вже інша тема.

sergio1965 27.11.2019 20:09

Re: Разбило крестовину на кардане
 
Купив хрестовину GMB через Авто Про. На коробці не написано "Made in Japan", на самій хрестовині GMB не написано (не відлито), тавотниці немає. Коли 3,5 роки тому купував GMB через цю ж мережу, то на коробці було написано Made in Japan, на внутрішній поверхні коробки було написано "GMB", на самій хрестовині було написано (відлито) GMB, тавотниця була. Купив, вибачте, херню ?
[B]p.s.[/B] тавотницю можу вставити самостійно, зі старої, думаю, це не буде проблемою, але турбує якість запчастини. Хоча попередня, на якій присутні всі "породисті" надписи, в легкій експлуатації не витримала і 35 тис. км...

koka-ftp 27.11.2019 20:26

Re: Разбило крестовину на кардане
 
Я тоже брал gmb без тавотницы....пред установкой сам хорошо забил её литием от ликви
Кста родную хрестовину вы хоть раз шприцевали)?

sergio1965 27.11.2019 20:31

Re: Разбило крестовину на кардане
 
[QUOTE=koka-ftp;487621]Я тоже брал gmb без тавотницы....
Кста родную хрестовину вы хоть раз шприцевали)?[/QUOTE]

Ні, рідну не шприцював, каюсь. Якби шприцював, то, скоріше за все, ще служила б...
Але це вже в минулому. Що зараз купив ? Штрих-код якийсь незрозумілий -2000563726643. Здавати ?

VIC 27.11.2019 20:59

Відповідь: Re: Разбило крестовину на кардане
 
[quote=sergio1965;487622]Якби шприцював, то, скоріше за все, ще служила б...[/quote]а я в себе вчора змастив і хрестовини і шліцеві пари обох карданів

sergio1965 22.12.2019 10:12

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Разбило крестовину на кардане
 
[QUOTE=Лыжник;487427]...Просто із досвіду знаю як повний привід із заноса машину витягує, це ж казка![/QUOTE]
Так, декілька днів тому в Карпатах за с. Паляниця в сторону с. Татарів на непростому вузькому правому повороті та ще й при зустрічній маршрутці, яка "зрізала" радіус повороту та пересікла суцільну осьову, перебрав зі швидкістю ( їхав 60 км/год., хоча там потрібно не більше 40...). Повний привід + ESP зробили свою добру справу. Автомобіль смикануло, але вирівняло. Правда, і дорога там зараз з правильним (шерехатим) покриттям. Якби було гладеньке радянське покриття, то .... навіть не хочу уявляти...

Колесик 26.06.2020 18:18

Відповідь: Разбило крестовину на кардане
 
Як що в когось будуть проблеми з карданом починаючи від просто заміни хрестовини і закінчуючи заміною , подовженням, вкороченням ,рихтовкою ,балансуванням (до 4м!) то можете сміло звертатися до ось цих майстрів в місті СМІЛА (Черкаської обл),був у них особисто ,хлопці мають весь потрібний спектр станків і обладнання , нещодавно вони мені переробили вилки з кріплення хрестовин керненням, на фіксацію хрестовини внутрішніми стопорними кільцями ! потім все обслужили відбалансували і пофарбували!також вони приймають закази новою поштою і другими перевізниками! ціни дуже гуманні,РЕКОМЕНДУЮ!
[SPOILER][IMG]https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/files/qoioc9tjow6r3-UA/image;s=1000x700[/IMG][/SPOILER]


Текущее время: 01:39. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 2.36842 секунды с 9 запросами