TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Бензиновые (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2280)
-   -   Повышенные обороты при запуске на холодную (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=21273)

Doutor 24.11.2017 18:27

Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
[QUOTE=Rostyslav;468320]
Подібна ситуація весь останній тиждень-два. При чому - лише при заведенні зранку на холодну.
Що скажете?[/QUOTE]

То, скоріш за все, треба питати в розділ про ГБО.

Rostyslav 24.11.2017 19:09

Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
[QUOTE=Doutor;468321]То, скоріш за все, треба питати в розділ про ГБО.[/QUOTE]
Здається, розумію хід думок, але попросив би розширити відповідь - чому вважаєте, що винне ГБО?

Doutor 24.11.2017 19:14

Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
В мене ГБО нема, тому більш розвинуто я Вам не скажу, але читав гілки по ГБО, там були проблеми, схожі на Вашу.

VIC 24.11.2017 19:34

Re: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
Дивіться, хлопаки, ДМРВ (імхо)

Logan3x 24.11.2017 23:27

Re: Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
[QUOTE=Doutor;468323]В мене ГБО нема, тому більш розвинуто я Вам не скажу, але читав гілки по ГБО, там були проблеми, схожі на Вашу.[/QUOTE]

Заводится на бензине, так что ГБО отпадает. А холостые обороты на работающем двигателе в течение дня нормальные?

Doutor 25.11.2017 09:26

Відповідь: Re: Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
[QUOTE=Logan3x;468329]Заводится на бензине, так что ГБО отпадает. А холостые обороты на работающем двигателе в течение дня нормальные?[/QUOTE]

Это даже для таких, как я (без газа) - очевидный факт.
Но я веду к тому, что не встряет ли ГБО раньше времени в процесс, тем самым мешая двигателю нормально завестись и прогреться?

Logan3x 25.11.2017 15:47

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
[QUOTE=Doutor;468330]Это даже для таких, как я (без газа) - очевидный факт.
Но я веду к тому, что не встряет ли ГБО раньше времени в процесс, тем самым мешая двигателю нормально завестись и прогреться?[/QUOTE]

Ну как вариант. Но если не пройдёт, то к хорошим диагностам. Можно даже к толковым ГБОшникам, они проверят все параметры. Ещё как вариант отключи полностью ГБО при запуске.

Okuma 25.11.2017 22:34

Re: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
Хм, глянул и себя график оборотов при старте на холодную - как тут и пишут: 1600-1500 и постепенно падают. Так что вроде норма.

Doutor 26.11.2017 12:14

Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
[QUOTE=Rostyslav;468322]Здається, розумію хід думок, але попросив би розширити відповідь - чому вважаєте, що винне ГБО?[/QUOTE]
Тепер можу аргументувати. Не міг заспокоїтися, все пригадував, де бачив подібну проблему, і нарешті знов знайшов. Ось [URL="http://hyundai-club.com.ua/showthread.php?t=23269"]тут[/URL] у людини була схожа проблема, і причина виявилася у мембрані редуктора ГБО.

sergio1965 26.11.2017 13:04

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
[QUOTE=Logan3x;468334]Ну как вариант. Но если не пройдёт, то к хорошим диагностам. Можно даже к толковым ГБОшникам, они проверят все параметры. Ещё как вариант отключи полностью ГБО при запуске.[/QUOTE]

Дуже вірогідно, що причиною є некоректна робота ГБО. Я направив людину з подібною проблемою до газівників - вони виправили помилку в роботі ГБО і все нормалізувалося.

Rostyslav 26.11.2017 19:59

Відповідь: Re: Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
[QUOTE=Logan3x;468329]Заводится на бензине, так что ГБО отпадает. А холостые обороты на работающем двигателе в течение дня нормальные?[/QUOTE]
Так, все в порядку цілий день. Проблема проявляється лише зранку при першому заведенні. Тобто (ІМХО) - коли мотор холодний і (можливо) - коли машина довго (12-18 годин) стояла без руху.

Rostyslav 26.11.2017 20:02

Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
[QUOTE=Doutor;468357]Тепер можу аргументувати. Не міг заспокоїтися, все пригадував, де бачив подібну проблему, і нарешті знов знайшов. Ось [URL="http://hyundai-club.com.ua/showthread.php?t=23269"]тут[/URL] у людини була схожа проблема, і причина виявилася у мембрані редуктора ГБО.[/QUOTE]
Дякую! Вже й сам дочитався до чогось подібного - мабуть треба заглянути до газовщиків. Хоча був в них недавно на ТО. Все Ок. Хоча мембрана пройшла (огого - сам в шоці :eek: ) 31000 км. Час летить.

Rostyslav 01.12.2017 20:46

Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
Додам інтриги в ситуацію! :)
Але маленький вступ - я десь/колись /звідкись чув що в прошивці Туксона є якийсь глюк що не дає йому нормально працювати при температурі близько 0 по цельсію
Так от:
1) температура впала до 0- мінус 2 по цельсію
2) не робив з машиною нічогісінького!!! (не глушив з попереднім переключенням з газу на бензин, не їздив до газовщиків...)
3) вже 3 дні зранку машина ІДЕАЛЬНО заводиться - просто відкрив - повернув ключ - відразу завелася "з півоберта" - стабільні оберти 1500-1600 - і далі все в ідеалі
:eek:
З.І. - газ і бензин не доливав - те що й було в баку.

Logan3x 07.12.2017 10:29

Re: Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
В общем проблема решилась. Я писал что снимал РХХ и чистил, но т.к. Карб клинера не было, то брызгал "Хадо проникающая смазка". И вот результат появился спустя время. Обороты после запуска подвисали на 1900-2000. Теперь 1700 или 1800 и постепенно опускаются по мере прогрева. То есть потихоньку разработался благодаря смазке.
Дополняю. Вечером подключил ELM327. После старта показал 1600.так что порядок.

Logan3x 09.12.2017 15:24

Re: Відповідь: Повышенные обороты при запуске на холодную
 
Я так понимаю что в зависимости от температуры холостые при прогреве могут быть разными.


Текущее время: 09:51. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 0.14054 секунды с 9 запросами