TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Бензиновые (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2280)
-   -   Глохнет и не развивает обороты (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=22120)

ближнебойщик 30.05.2020 22:01

Re: Глохнет и не развивает обороты
 
[QUOTE=barsa;490699]Мождиво справа була у регуляторі тиску, який теж знаходиться у колбі насоса. ХЗ. Але проблема вирішилась?[/QUOTE]

Вирішилась але не довго музика іграла...Новий насос після тижня експлуатації спочатку загудів як пилосос а згодом машина заглохла,поміряли тиск а він рівний нулю.Тепер намагаюсь здати по рекламації бо штуковина не дешева 3200грн.Тепер мабудь буду оригінал брати 6000 шкода а треба,як зясувалось вийшла помилка при замовленні бо я думав що мені пришлють орігу а прислали якись корейський але не хюндай.Головне що причина знайшлась а то рік страждань....

barsa 31.05.2020 07:36

Re: Глохнет и не развивает обороты
 
Поздоровляю! Ваша проблема не у насосі. Бак треба міняти, або чистити, мити , і фарбувати. Бак поїржавів, і ржа забиває насос. Проходив таке.

ближнебойщик 31.05.2020 12:02

Re: Глохнет и не развивает обороты
 
[QUOTE=barsa;490834]Поздоровляю! Ваша проблема не у насосі. Бак треба міняти, або чистити, мити , і фарбувати. Бак поїржавів, і ржа забиває насос. Проходив таке.[/QUOTE]

Та нє,заглядував в середину світив фонариком як новий з середини і сеточка чистенька

barsa 31.05.2020 12:20

Re: Глохнет и не развивает обороты
 
[QUOTE=ближнебойщик;490837]Та нє,заглядував в середину світив фонариком як новий з середини і сеточка чистенька[/QUOTE] Тобто бачили весь об,єм бака? Я, звісно, не виключаю, що і насос, а може і регулятор нової колби браковані попались. Але щоб не трапилось знову з новою оригінальною колбою. Може щось за перегородками ви не бачите.

Logan3x 31.05.2020 23:43

Re: Глохнет и не развивает обороты
 
[QUOTE=barsa;490838]Тобто бачили весь об,єм бака? Я, звісно, не виключаю, що і насос, а може і регулятор нової колби браковані попались. Але щоб не трапилось знову з новою оригінальною колбою. Може щось за перегородками ви не бачите.[/QUOTE]
Такое количество ржавчины которое закрывает проход бензина не возможно не заметить. Да и сетка чистая!значит топливо шло.

barsa 01.06.2020 07:02

Re: Глохнет и не развивает обороты
 
Так не треба закривати весь прохід. Досить деякої кількості малих часток, які попадуть у насос.

СТО ХАДО 01.06.2020 13:03

Re: Глохнет и не развивает обороты
 
Barsa, не сравнивайте бензин с дизелем. У бензина первоочередная проблема это качество дешевых фильтров и кривые руки слесарей которые их меняют.

Качество, к примеру - это когда отработавший фильтр РМС приходится не вынимая (!!!) разбирать в баке (!!!) потому, что разбух пластик корпуса и он не выходит из бака.
Кривые руки, к примеру - это когда даже правильный оригинальный фильтр некое тело не в состоянии правильно собрать (а там есть чему уделить внимание при разборке и сборке!!!), перед постановкой в бак.

Ржавых бензиновых баков у Тушек еще не встречал.

barsa 01.06.2020 15:09

Re: Глохнет и не развивает обороты
 
Я висловив своє бачення. До речі те, що ви не бачили їржавих бензобаків , не означає, що їх не існує. Тут на форумі навіть хтось відєо закинув про свій їржавий бак. І людина замінила колбу у зборі. Як ще можна пояснити?

СТО ХАДО 01.06.2020 19:51

Re: Глохнет и не развивает обороты
 
[QUOTE=barsa;490852]Як ще можна пояснити?[/QUOTE]

Ближнебойщик пишет:
[QUOTE=ближнебойщик;490837]Та нє,заглядував в середину світив фонариком як новий з середини і [B][U]сеточка чистенька[/U][/B][/QUOTE]

Лично мне кажется, что при [B][U]ржавом баке[/U][/B], чтобы после замены насоса в сборе, через неделю получить давление ноль - сеточка должна быть убита. Поэтому склоняюсь к мысли - см.выше.


Текущее время: 09:21. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 1.56310 секунды с 8 запросами