TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Система охлаждения (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2278)
-   -   температура двигателя (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=12523)

VIC 01.10.2019 17:53

Re: температура двигателя
 
Якщо вимкнути вентилятор клімата то можна не затискапи

☆VIC☆

sergio1965 01.10.2019 20:21

Re: температура двигателя
 
[QUOTE=VIC;486750]Якщо вимкнути вентилятор клімата то можна не затискапи

☆VIC☆[/QUOTE]

Хіба в процесі прогрівання двигуна працює вентилятор клімату ?

VIC 01.10.2019 21:06

Re: температура двигателя
 
[QUOTE=sergio1965;486753]Хіба в процесі прогрівання двигуна працює вентилятор клімату ?[/QUOTE]Так, працює

☆VIC☆

sergio1965 01.10.2019 23:20

Re: температура двигателя
 
[QUOTE=VIC;486754]Так, працює

☆VIC☆[/QUOTE]

Я чогось не зрозумів...
А-га, зрозумів. Де-хто при прогріванні двигуна вмикає прогрівання салону. Так, в такому випадку двигун буде прогріватися довше. Я так ніколи не роблю.

VIC 02.10.2019 07:22

Re: температура двигателя
 
Якщо клімат в автоматі то гріє салон автоматично

☆VIC☆

Tabbycat 04.10.2019 22:50

Re: температура двигателя
 
Ось таке запитання:
Якщо робочу температуру двигуна підвищити з 90 до 95-97 градусів - чи зменшиться апетит двигуна?
Коли я чипувався у Chiptun'a (S-Auto), він спитав чому в мене низька температура двигуна (90), я відповів що така вона завжди і оффів це не бентежило.

Joice 04.10.2019 23:29

Re: температура двигателя
 
[QUOTE=Tabbycat;486791]Ось таке запитання:
Якщо робочу температуру двигуна підвищити з 90 до 95-97 градусів - чи зменшиться апетит двигуна?
Коли я чипувався у Chiptun'a (S-Auto), він спитав чому в мене низька температура двигуна (90), я відповів що така вона завжди і оффів це не бентежило.[/QUOTE]

А хіба це не від термостата залежить? Такий мабуть він є. Я взагалі ніколи не цікавився яка робоча температура мого двигуна. Стрілка термометра в будь-яку пору року завжди як вкопана, не ворушиться. А скільки та риска на термометрі означає...? Не думаю, що ті 5 градусів мають хочаб яке значення.

Tabbycat 04.10.2019 23:50

Re: температура двигателя
 
[QUOTE=Joice;486792]А хіба це не від термостата залежить?
[/QUOTE]
Від термостата і датчика увімкнення вентилятора. Начебто вони існують з різними уставками.

sergio1965 05.10.2019 19:51

Re: температура двигателя
 
[QUOTE=Tabbycat;486791]Ось таке запитання:
Якщо робочу температуру двигуна підвищити з 90 до 95-97 градусів - чи зменшиться апетит двигуна?
Коли я чипувався у Chiptun'a (S-Auto), він спитав чому в мене низька температура двигуна (90), я відповів що така вона завжди і оффів це не бентежило.[/QUOTE]
Якщо і зменшиться, то, думаю, ви навіть і не помітите - економія буде мізерною. Але має дещо зменшитися ККД двигуна - максимальний він, наскільки пам'ятаю, при температурі 80-85° С.

VIC 05.10.2019 21:17

Re: температура двигателя
 
То ж це не двигуна температура в рідини в контурі охолодження, якщо її підняти то температуру двигуна потрібно зменшувати за рахунок збільшення об'єму мастила і додати радіатор масляної системи

☆VIC☆

sergio1965 05.10.2019 21:33

Re: температура двигателя
 
[QUOTE=VIC;486800]То ж це не двигуна температура в рідини в контурі охолодження, якщо її підняти то температуру двигуна потрібно зменшувати за рахунок збільшення об'єму мастила і додати радіатор масляної системи

☆VIC☆[/QUOTE]
Я і маю на увазі. що ККД двигуна максимальний при температурі ОР в контурі охолодження 80-85° С - колись про це читав в якомусь автомобільному журналі, скоріше за все - в "За рулём" часів СРСР. Можливо, то стосувалося тільки карбюраторних двигунів ?

VIC 05.10.2019 22:17

Re: температура двигателя
 
[QUOTE=sergio1965;486801]Я і маю на увазі. що ККД двигуна максимальний при температурі ОР в контурі охолодження 80-85° С - колись про це читав в якомусь автомобільному журналі, скоріше за все - в "За рулём" часів СРСР. Можливо, то стосувалося тільки карбюраторних двигунів ?[/QUOTE]Можливо і так, але крім горіння палива є ще пари тертя, а там температура росте дуже швидко, масло коксується, забиває канали, а далі капут, сухе тертя і лампа маслодифіциту мовчить

☆VIC☆

Joice 06.10.2019 09:14

Re: температура двигателя
 
[QUOTE=VIC;486802]Можливо і так, але крім горіння палива є ще пари тертя, а там температура росте дуже швидко..


☆VIC☆[/QUOTE]

В моїй Audi A6 на приборці був навіть термометр мастильни, циферблат якого був обмежений, якщо не помиляюсь, 190градусами. На високих швидкостях стрілка частенько підбиралася до тої позначки. Я і зараз не розумію, навіщо та інформація, якщо немає червоної зони.

sergio1965 06.10.2019 19:55

Re: температура двигателя
 
[QUOTE=VIC;486802]Можливо і так, але крім горіння палива є ще пари тертя, а там температура росте дуже швидко, масло коксується, забиває канали, а далі капут, сухе тертя і лампа маслодифіциту мовчить

☆VIC☆[/QUOTE]
Так, є такі місця, але якісне мастило має витримувати ці високі температури і забезпечувати міцну мастильну плівку, яка б не давала металу контактувати один з іншим і відводила б від поверхонь тепло без коксування. До того ж, чим нижча температура ОР, тим нижчою мала б бути і температура мастила і менший ризик його коксування.
Я ж маю на увазі, що при більш високій робочій температурі ОР збільшується і загальна температура двигуна та підкапотного простору, що в свою чергу підвищує температуру вхідного повітря, яке стає розрідженішим і легшим, що в свою чергу погіршує [B][U]масове[/U][/B] наповнення циліндрів. Як результат - зменшення ККД двигуна. Я, наприклад, вже давно від'єднав підігрів дросельного патрубка щоб дещо зменшити температуру впускного повітря. При їзді по заміських шосе це, думаю, дає досить невеличку перевагу, а ось при їзді містом в теплу і, особливо, спекотну погоду, це дає більш відчутний результат. Чомусь же в інжекторних двигунах забір повітря йде не з підкапотного простору, як у карбюраторних двигунах, а із зовні, де повітря мінімум в 2 рази холодніше. До речі, ще колись в автомобілі "Москвич -2140" забір повітря влітку здійснювався біля фори головного світла.

VIC 06.10.2019 21:02

Re: температура двигателя
 
[QUOTE=sergio1965;486812]Так, є такі місця, але якісне мастило має витримувати ці високі температури і забезпечувати міцну мастильну плівку, яка б не давала металу контактувати один з іншим і відводила б від поверхонь тепло без коксування. До того ж, чим нижча температура ОР, тим нижчою мала б бути і температура мастила і менший ризик його коксування.

Я ж маю на увазі, що при більш високій робочій температурі ОР збільшується і загальна температура двигуна та підкапотного простору, що в свою чергу підвищує температуру вхідного повітря, яке стає розрідженішим і легшим, що в свою чергу погіршує [B][U]масове[/U][/B] наповнення циліндрів. Як результат - зменшення ККД двигуна. Я, наприклад, вже давно від'єднав підігрів дросельного патрубка щоб дещо зменшити температуру впускного повітря. При їзді по заміських шосе це, думаю, дає досить невеличку перевагу, а ось при їзді містом в теплу і, особливо, спекотну погоду, це дає більш відчутний результат. Чомусь же в інжекторних двигунах забір повітря йде не з підкапотного простору, як у карбюраторних двигунах, а із зовні, де повітря мінімум в 2 рази холодніше. До речі, ще колись в автомобілі "Москвич -2140" забір повітря влітку здійснювався біля фори головного світла.[/QUOTE]Висока температура потрібна для випаровування паливного аерозолю, інакше потрібне надлишкове збагачення суміші, тобто збільшення частки палива, інша річ коли безпосереднє впорскування, там є можливість ставити проміжний охолоджувач повітря

☆VIC☆


Текущее время: 20:29. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 0.40616 секунды с 9 запросами