TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   4WD Трансмиссия (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2202)
-   -   4WD vs 2WD (+/-) (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=21798)

sergio1965 21.03.2019 16:34

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
Особистий досвід. Греція, шикарна автомагістраль Салоніки - Йоаніна. Автомобіль на передньому приводі, бо перед поїздкою в Грецію для економії бензину (здається, по 1,4 Євро:eek:) зняв карданний вал. І ось з'їжджаємо з магістралі і їдемо в гори, доріжка вузенька, але покриття ідеальне. І ось вже майже на самому верху застає злива з дрібненьким градом. Сильні потоки води перетинають дорогу, виносячи на неї багато бруду разом з градом. В одному місці нанесло "бруствер" сантиметрів 30 і, причому, на підйомі з крутим поворотом-"шпилькою". Мокро, слизько, сильний вітер, блискавки, в хмарах (бо високо), з машини страшно вийти. При їзді вгору передок розвантажується і буксує, а задок безсилий, бо немає кардану. "Бруствер" то прохав, але чого це було варто, дружина до цих пір згадує як жах, хоча це було в травні 2013 р. Дуже пошкодував, що був без карданного валу.
[B]p.s. [/B] Вважаю, що автомобіль для активного відпочинку, яким є наш Туссон, має бути повнопривідним. Але встановлення кнопочки вимкнення задньої осі є корисним.

VIC 21.03.2019 18:29

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[quote=sergio1965;483014]Але встановлення кнопочки вимкнення задньої осі є корисним.[/quote]вкрай рідко це потрібно, наприклад заїзд під гострим кутом на слизький бордюр або вискочити з колії

Колесик 21.03.2019 18:40

Відповідь: 4WD vs 2WD (+/-)
 
П/П а особливо сучасний П/П керований електронікою беззаперечно річ потрібна а тим більше на (кросовері ,паркетнику, жипику ,) а потрібний він як на мене більше для впевненої керованості авто, а ніж для підвищеної прохідності ,хоча останнє теж має не аби яке значення! Думаю зі мною погодяться як що скажу що всі хто спробував повний привід кожну слідуючу машину чомусь завжди беруть повнопривідну! я точно з таких людей!!:D А з реального життя?? будьласка!: я купив повнопривідний дизель санта фе в пані яка чотири роки поспіль їздила на ній (дитину в школу ,на роботу за покупками і таке інше) продала машину бо захотіла щось менше сучасніше і економічніше, тож купила вона нового нісана монопривод варіатор , була на сьомому небі аж поки не перезимувала першу зиму після цього вчинила скандал чоловікові !! нісана продали і купили нового тушкана повнопривідного!!! В приватній розмові вона сказала слідуюче: я ніколи не задумувалась який в мене привід аж поки не попала пару трійку разів на нісані в сніжні пастки причому сніг з її слів був не півметровий!! . так що я однозначно за П/П і ніколи з доброї волі не пересяду на монопривід .

Tabbycat 21.03.2019 18:59

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
Зимова гума стерлася до мінімально дозволених 4 мм. На мінімальній швидкості під тупим або прямим кутом машина іноді не хоче лізти на бордюр. Кнопка 4WD Lock відчутно допомагає в таких ситуаціях.

VIC 21.03.2019 19:11

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[quote=Tabbycat;483019]Кнопка 4WD Lock відчутно допомагає в таких ситуаціях.[/quote]під гострим шкодить, в усякому разі точку заїзду задок точно перепхає

barsa 21.03.2019 19:35

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
От я собі купив Тусан саме з міркувань ПП. Але є нюанси. Підключення заднього моста не завжди вчасне. Тобто на швидкості 100 і більше у калюжі він не допоможе. Узимку так. Підключив ПП і вимкнув АБС і вперед. Але... За останню зиму мені таке знадобилось 2(два) рази. Не дні. Так що вирішуйте самі.

avtomaster 21.03.2019 19:59

Відповідь: Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
Купив після передньоприводної легковушки. І ні разу не пожалкував за повний привід. Хоча дійсно, кілька раз всього він виручав. Та, як кажуть - часом і одного разу достатньо. Так, щось підклинює, але надіюсь вирішу :) В майбутньому, авто буду розглядати тільки повнопривідні. А без кардана місяць катався, і дійсно, як і писали - щось сильно по паливу не побачив зменшення витрати...

sergio1965 21.03.2019 20:53

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[QUOTE=barsa;483021]От я собі купив Тусан саме з міркувань ПП. Але є нюанси. Підключення заднього моста не завжди вчасне. Тобто на швидкості 100 і більше у калюжі він не допоможе. Узимку так. Підключив ПП і вимкнув АБС і вперед. Але... За останню зиму мені таке знадобилось 2(два) рази. Не дні. Так що вирішуйте самі.[/QUOTE]

Це ви просто заблокували муфту ПП всього 2 рази у співвідношенні 50Х50, а в автоматичному режимі на задню вісь майже завжди подається якихось 5-10% крутного моменту. Або нехай мене поправлять ті, в кого встановлений індикатор ПП.

VIC 21.03.2019 20:55

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[quote=barsa;483021]Тобто на швидкості 100 і більше у калюжі він не допоможе.[/quote]це звідки така інформація? підключається на будь якій швидкості, а після 80% педалі газу майже заблокований))) - не блокується наглухо, є таке, і ступінь підключення на швидкості залежить від кута повороту рульового колеса, чим більше повернуто, тим менше блокується (про автоматичний режим)

Doutor 21.03.2019 20:57

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[QUOTE=barsa;483021]От я собі купив Тусан саме з міркувань ПП. Але є нюанси. Підключення заднього моста не завжди вчасне. Тобто на швидкості 100 і більше у калюжі він не допоможе. Узимку так. Підключив ПП і вимкнув АБС і вперед. Але... За останню зиму мені таке знадобилось 2(два) рази. Не дні. Так що вирішуйте самі.[/QUOTE]

Невже у нас вимикається ABS? Може хотів сказати ESP?

VIC 21.03.2019 20:59

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[QUOTE=Doutor;483025]Невже у нас вимикається ABS? Може хотів сказати ESP?[/QUOTE]
запобіжником)))

AlexS 21.03.2019 21:46

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
Все вышесказанное - абсолютная истина, готов подписаться под всеми сообщениями, при условии покупки 4WD Тушкана нового (Тушканчик - почти танчик). При покупке Б/У 11лет+, полный привод, управляемый электроникой - та еще лотерея.

barsa 21.03.2019 22:15

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[QUOTE=VIC;483024]це звідки така інформація? підключається на будь якій швидкості, а після 80% педалі газу майже заблокований))) - не блокується наглухо, є таке, і ступінь підключення на швидкості залежить від кута повороту рульового колеса, чим більше повернуто, тим менше блокується (про автоматичний режим)[/QUOTE]
Чому на швидкості 100 км на годину допомогти не встигне? Тому що не встигне. база Тусана 2,4 м. Тобто за 1сек. Тусан пролетить калюжу майже у 3м. Тобто передні і задні колеса будуть у воді одночасно практично. Чим допоможе підключення повного приводу за 0,3с? Допоможе тільки глибина протектора.

barsa 21.03.2019 22:16

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[QUOTE=Doutor;483025]Невже у нас вимикається ABS? Може хотів сказати ESP?[/QUOTE]
Звісно.

Aviator 21.03.2019 23:50

Re: 4WD vs 2WD (+/-)
 
[QUOTE=sergio1965;483023]Це ви просто заблокували муфту ПП всього 2 рази у співвідношенні 50Х50, а в автоматичному режимі на задню вісь майже завжди подається якихось 5-10% крутного моменту. Або нехай мене поправлять ті, в кого встановлений індикатор ПП.[/QUOTE]
Поправлю. Не всегда, т.е. не постоянно подается 5-10%. Только при определенных режимах: разгон, накат и там еще чего то.


Текущее время: 09:12. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 3.20677 секунды с 9 запросами